Zaloguj się / Załóż nowe konto Utwórz konto
0
Strona główna >>  Torby i plecaki >>  Torby podróżne >>  Vaude Snippy Child Torby Podróżne Blue I Plecaki
Vaude Snippy Child Torby Podróżne Blue I Plecaki [136377364]Vaude Snippy Child Torby Podróżne Blue I Plecaki
Move your mouse over image or click to enlarge
Vaude Snippy Child Torby Podróżne Blue I Plecaki
€57.21  €28.61Oszczędzasz: 50%
  • Kod produktu: 136377364
  • 8888 Sztuk w magazynie
  • Vaude Tejo Torby Podróżne Mustard I Plecaki
  • Vaude Snippy Child Torby Podróżne Blue I Plecaki
  • Vaude Desna 90 Torby Podróżne Black I Plecaki
  • Vaude Aqua Back Single Torby Podróżne Apple / Metallic I Plecaki
  • Vaude Desna 60 Torby Podróżne Black I Plecaki
Vaude Snippy Child Torby Podróżne Blue I Plecaki_checkout
VAUDE Snippy Child Torby i plecaki Torby podróżne
torba sportowa dla małych mistrzów. Przystojny, organizowane sport i torba podróżna z uchwytem i przestronnych pomieszczeniach. Duża komora główna, kieszeń z siatki oraz oddzielną kieszeń na buty, dostępny z zewnątrz zapewniają wystarczającą ilość miejsca na weekendowy wypad lub na zajęcia sportowe. Reflective 3M? Scotchlite? elementy dla lepszej widoczności w warunkach słabego oświetlenia. Wykonane z bluesign® certyfikowanych materiałów. Nasze produkty dla dzieci VAUDE funkcjonalne wyposażone w wysokiej jakości materiałów, przyjazny dzieciom szczegółów, żywych kolorach, a także eko przyjazne produkcji. Rozwijamy Intelligent Childrens biegu na zewnątrz, która jest tak wytrzymała, może być przekazywana od dziecka do dziecka.
Cechy:
Duży otwór
Duże elementy z reflektorami 3m
Oddzielna komora na brudnych butów
Zewnętrzna Kieszeń siatkowa
Wewnętrzna Kieszeń siatkowa
Łatwe Grip pocztowy
Uchwyt Na Szczycie
Odpinany, regulowany pasek na ramię Długość
Nazwa Label Wewnątrz
Dane techniczne:
Waga: 345 g
Pojemność: 10,0 l
Wymiary: 21 x 40 x 17 cm
Technologia:
Zielony Info:
Dążymy do dobrych warunków pracy i płac dla wszystkich pracowników. Jesteśmy członkiem Fair Wear Foundation (FWF) i jesteśmy zobowiązani do ciągłej poprawy warunków pracy na wszystkich naszych zakładach produkcyjnych. Monitorujemy te warunki regularnie. VAUDE osiągnął status lidera, najwyższy status członkostwa FWF.
Produkt Bluesign:
System bluesign® jest światy najsurowszych standard ochrony środowiska, ochrony konsumentów i bezpieczeństwa pracy. Wszystkie aspekty produktu, które są istotne dla środowiska są testowane i optymalizowane krytycznie stałe: wykorzystanie materiałów, energii, wody, ścieków, powietrza spalin, hałasu, odpadów, oczyszczania substancji niebezpiecznych. Produkt może zostać przyznane "produkt" bluesign® etykietę tylko wtedy, gdy co najmniej 90% powierzchni tekstylnej i 30% użytych składników są bluesign® uwierzytelniony.

Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie ski, odkryj Vaude tańsze warszawa. Jako autoryzowaneg dystrybutor VAUDE , wszystkie nasze produkty ski posiadają pełną gwarancję producenta VAUDE. Lubisz VAUDE Snippy Child? Wybierz jedną z naszych kategorii Torby i plecaki i odkrywaj szereg produktów Torby i plecaki . Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!
VAUDE - Torby i plecaki - Torby podróżne